O nas

ALCATECH jest dostawcą produktów i rozwiązań między innymi w sektorach stoczniowym, solarnym, pojazdów specjalistycznych. Specjalizujemy się w dostawach zaawansowanych rozwiązań automatycznego poziomowania i trymowania łodzi, systemów zasilania i dystrybucji energii, profesjonalnych i niezawodnych alternatorów, zdalnie sterowanych szperaczy i reflektorów oraz nierdzewnego osprzętu żeglarskiego. Dzięki poszerzającej się gamie naszych partnerów handlowych staramy się w pełni zaspokajać oczekiwania Klientów realizując kompleksowe dostawy produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Celem Alcatech jest konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego klienta. Wysokie standardy obsługi, światowe uznane marki oraz terminowa realizacja zamówień sprawiają, że Alcatech to sprawdzony, rzetelny i stabilny partner handlowy.

Kwalifikacje personelu o wieloletnim doświadczeniu to główny nasz kapitał. W celu oferowania klientom wsparcia technicznego nieustannie poszerzamy wiedzę w zakresie oferowanych przez nas produktów. Świadczymy pełną obsługę logistyczną i dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb naszych kontrahentów.

Zespół Alcatech